PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vesnice Libořezy se nachází mezi Třeboní (8km) a J. Hradcem (12km). Stráž nad Nežárkou 8km, Stankov a Chlum u Třeboně 6km. Autobusové spojení uvedenými směry, vlak v Třeboni. Objekt je uprostřed obce, 200m hospoda, 100m obchod Jednoty, autobus 400m. Koupání v nádrži v obci, či v okolních rybnících. Cyklostezky hned u domu. Také do Rakouska přes nádherný les. Vše CHKO Třeboň, CHKO J. Hradec.
Vybavení a služby
Chalupa je v současné době v částečné rekonstrukci (koupelny, zimní zahrada, podkroví). Rezervace možné od března 2022.

Tři samostatné pokoje, tři koupelny, kompletně vybavená kuchyň. Vše nové, moderní. Pračka rovněž k dispozici. V koupelně podlahové topení, jinak krbová kamna. V zimní zahradě posezení i pro 10 osob možné. Na zahradě parkování, ale i grilování a místo pro dětské hry, stanování. Kola je možné na noc zaparkovat v zimní zahradě.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nabídka má široké spektrum. Pro milovníky přírody, cyklisty, rybáře, vodáky a všechny, kteří prostě mají rádi jihočeské ambiente. Není nutné se masivně účastnit sportu, ale třeba si jen tak zajít na houby, či projít se do dříve uzavřených hraničních prostorách, kde je zajímavá jak fauna, tak flora, také díky rozsáhlým rašeliništím. Rakousko je cca 6km pro cyklisty - cyklostezky.